Fantastik Bir Dünyada RPG
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Benim bir önerim var...

4 posters
YazarMesaj
Shintarao Jouchirou

Shintarao Jouchirou

Erkek Mesaj Sayısı : 15
Lakap : Kaptan...

Karakter
Silah: Çift Dagger (Fakat ikisi birbirine zincirle bağlanmış şekilde.)
Rp Puan:
Benim bir önerim var... Left_bar_bleue82/100Benim bir önerim var... Empty_bar_bleue  (82/100)

Benim bir önerim var... Empty
MesajKonu: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:24 am

Size bir şey önericem ancak bunu size akıl veriyorum olarak algılamayın sadece öneri...

Ninja diye bir sınıf daha açsanız ve bu sınıfı A,B,C,D,E yada herhangi bir isim olarak derecelendirseniz. Mesela 5 levelde E sınıfı ninja 7 levelde D sınıfı ninja olsa...

Birşey daha var birde Irklardaki bireyler kendi klanlarını oluştursa...
Isabella Doraless
Elf Kraliçesi
Elf Kraliçesi
Isabella Doraless

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Lakap : Bella

Karakter
Silah: Asa
Rp Puan:
Benim bir önerim var... Left_bar_bleue96/100Benim bir önerim var... Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:52 am

Orta dunyadayız.Ayrıca klan oluşturcak kadar birey yok henüz.Zaten ırkların hepsi klan gibi.
Shintarao Jouchirou

Shintarao Jouchirou

Karakter
Rp Puan:
Benim bir önerim var... Left_bar_bleue82/100Benim bir önerim var... Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:31 am

Irk ayrı klan ayrı ırk ayrı sen kendi aile klanını oluşturabilirsin ama aynı ırktan olan herkes aynı aileden değildir... (Biraz saçma oldu ama bence klan lazım xD ) Ne alakası var ayrıca orta dünyada olsakta unutmaki asyadaki savaşçılar arasında ninjalarda vardı...
Isabella Doraless
Elf Kraliçesi
Elf Kraliçesi
Isabella Doraless

Karakter
Rp Puan:
Benim bir önerim var... Left_bar_bleue96/100Benim bir önerim var... Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:35 am

Farkettiysen klan kurcak kadar kişi yok 1 ırktan zaten kaç kişi varki klan kurulsun ayrı ayrı.Herelde ırk farklı klan farklı
Shintarao Jouchirou

Shintarao Jouchirou

Karakter
Rp Puan:

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:40 am

Onu biliyorumda güçler gibi yapabilirler üye sayısı çoğaldıkça açılabilir bence ayrıca ninja fikri olsun Razz
Glogan Weedburn

Glogan Weedburn

Erkek Mesaj Sayısı : 4
Lakap : Weedburn

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:42 am

O ninja dediklerin ninja değildi zaten, ayrıca ninja ırkından önce half elf ırkı var onun ya kaldırılması gerek yada yeni ırkların açılması gerek çünkü half elflerin yanı sıra blood elf,high elf,north elf,half druid elf,night elf gibi klasmanlarada girilmesi gerekir.Sonuçta Tolkien orta dünyası kurulmuş.Ayrıca ork ırkının yanına trol ve goblin gibi tiksinç sınıflarıda ekleyebilir adminlerimiz.Kötü olmak isteyenleri ya insan yada ork yapmak anlamsız geliyor.
Isabella Doraless
Elf Kraliçesi
Elf Kraliçesi
Isabella Doraless

Karakter
Rp Puan:

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:43 am

Anca üye sayısı çoğaldıkça olur zaten.Ama ninja konusunu bilemiyorum admin e sorrrr
Shintarao Jouchirou

Shintarao Jouchirou

Karakter
Rp Puan:

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:55 am

Şey pardon ben ırk demişim insanların arasında ninja sınıfı olsun bence ırk değil Very Happy
Yamasuke Eiji
Ranger | Kaçak Elf
Yamasuke Eiji

Erkek Mesaj Sayısı : 86
Lakap : Toubousha

Karakter
Silah: Ok/Dagger
Rp Puan:
Benim bir önerim var... Left_bar_bleue98/100Benim bir önerim var... Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:59 am

bence kötü bir öneri kulağa narutogibi geliyor Razz üzgünüm. >.< abcde klanlar filan istiyosan eminim naruto rp lerde vardir :W
Shintarao Jouchirou

Shintarao Jouchirou

Karakter
Rp Puan:

MesajKonu: Geri: Benim bir önerim var...   Benim bir önerim var... Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:37 am

Olabilir...

Benim bir önerim var...
1 sayfadaki 1 sayfası