Fantastik Bir Dünyada RPG
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bass Knaak

2 posters
YazarMesaj
Bass Knaak

Bass Knaak

Erkek Mesaj Sayısı : 5

Karakter
Silah:
Rp Puan:
Bass Knaak Left_bar_bleue81/100Bass Knaak Empty_bar_bleue  (81/100)

Bass Knaak Empty
MesajKonu: Bass Knaak   Bass Knaak Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 7:14 am

Bu sabah saat 7.30 kalın soğuk buzdan sular üzerinde nöbet tutuyorum savaş çok ilerledi Nightheel Lich hariç her yeri işgal etti yer yerden mülteciler Lich’in kalın korunakları duvarlarının arkasına sığınıyor bu yüzden nüfus %200 arttı zaten zor bulduğumuz yiyecekler artık yetmiyor, en önemli besin olan balığı artık yiyemiyoruz balıkçılar denize açılmaktan korkuyorlar ama haklılar. Saat 8.55 gibi denizde hareketlenme başladı hemen kuleye bağırdım

“Denizden Hareketlenme Var!”

Kuledeki asker pekâlâ olarak kafasını salladı ve hemen aşağıya indi, saat 9 gibi ilerde gemiler gözükmeye başladı hemen surlardan aşağıya indim aşağıda bir asker

“Hey çabuk geri dön”

Diye bağırdı

“Komutana önemli bir şey söylemeliyim”

Dedim ve onu kenara iterek barakaya doğru ilerledim, barakanın içine girdiğimde komutan kafasını harita gömmüştü

“Efendim…”

Diye başladım lafıma

“Efendim ilerde gemiler görüldü”

Kafasını kaldırdı ve bana dik dik baktı

Düşman gemileri mi?”

Diye sordu merakla

“Emin değilim efendim”

Dedim komutan bana bağırarak

“ÇABUK GÖREV NOKTANA DÖN VE BİR DAHA EMİN OLAMDAN GELME!”

Dedi tam o sırada başkası içeri daldı

“Efendim düşman gemileri görüldü.”

Komutan şaşırmış bir şekilde “Çabuk gemileri hazırlayın!”

Dedi bende o askerle birlikte dışarı çıktım yarım saat sonra gemiler çoktan hazırdı hazırlanan gemiler heybetli savaş gemileriydi demir parlayan bir gövdesi vardı hemen aklıma görev yerim geldi hemen görev yerime döndüm döndüğümde gemilerin ateşe hazırlandığı görüp

“GEMİLER ATEŞE HAZIRLANIYOR HIZLANIN HADİ!”

Diye bağırdım etraftakiler endişe içinde işlerine devam etti 10 dakika sonra ilk top atışı geldi bu sarsıntıyla yere düştüm bu gülle dev buzdan surda kocaman bir yarık açtı kısa bir süre sonra yağmur gibi top yağmaya başladı ama bu yağmur sadece 10 dakika sürdü 10. dakikanın sonunda surlar harap olmuştu bu arada arkadan bir bağırış duydum

“HEY SEN HADİ GEL!”

Arkamı dönüp

“Nereye gidiyoruz”

Dedim oda bana kaşlarını çatarak

“Birkaç kahrolası Nightheel’i gebertmeye”

Dedi hemen basamaklardan aşağıya inip küçük bir kayığa bindim diğer kayıklarla birlikte açıldık biz ve diğer 5 kayık hariç diğer tüm kayıklar etrafa bomba bırakmaya başladılar biz onlara en yakın hattaki savunma kulelerine doğru ilerledik ve oraya ulaştığımızda koşarak kulenin tepesine çıktık herkes top güllelerine yapıştı ve ateş emri bekledi ve ateş emri geldiğinde aynı anda 30 gülle atardan gülleler fırlamaya başladı gemiler neye uğradığını anlamadan battı ama sadece 10 dakika sonra daha büyük bir dalga geldi bu sefer dalgayı bitiremeden kulelerimiz havaya uçtu ben ve kalan bir kaç kişi kayıklarla geri döndük hemen bir gözetleme kulesine çıktın ve gördüğüm manzara hiç iç açıcı değildi 100lerce gemi buraya doğru geliyordu ama bir sorun çıktı en öndeki gemiler bombalara çarptı ve hepsi havaya uçtu arkadakiler yavaşladılar bir süre için durdular ve sonra tekrar yol almaya başladılar ama önden küçük balıkçı tekneleri ilerliyordu bir kaçı havaya uçtuktan sonra diğerleride devam etmeye başladılar bir süre sonra gemilerin çoğu karaya oturmuştu askerler sahilde gemilerin içinden çıkacak askerleri bekliyorlardı bende onların arasındaydın ve birden üzerimize yüzlerce asker gelmeye başladı çarpışma başladı herkes birbirine saldırıyor kan gövdeyi götürüyordu diğer çoğu gemi hala patlamamış olan bombalara çarptı ve patladı bu işimizi kolaylaştırmıştı savaş ilerledikçe Nightheeliler fazlalaşıyordu ve ben yere düştüm bir Nightheeli kılıcını kaldırdı tam bana saplayacakken kafası uçtu ama onun kafasını uçuran bir kılıç değildi o sırada arkamı döndüm ve arkamda bir büyücü gördüm beni ayağa kaldırdı

“Teşekkür ederim efendim”

Dedim o ise cevap vermeden surlara doğru yöneldi ben kılcımı alıp tekrar kalabalığa daldı o sırada arkamdan gelen sesler duydum bunlar anlamsız sözlerdi sözler kesildiği zaman Nightheeliler birden yere yığıldı herkes surlardaki adamlara bakıyordu ve tekrar bar kaç cümle söylediler o kocaman gemiler bir anda yanıp kül olmuştu bu adamlar büyücülerdi ama bunu niye yapmışlarda Lichte büyücü bulunmazdı biraz sonra tekrar bir kaç kelime söylediler ve denizde bi girdap oluştu tüm Nightheel gemilerini yuttu ve surlardaki adamla birden gözden kayboldular askerler savaş çığlıkları atmaya başladır ve akşama kadar bir kutlama verildi herkes Lich’in inanılmaz gücünü söylüyordu herkes çok mutluydu…
Rigor Mortis
Admin
Rigor Mortis

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Lakap : hekeen

Karakter
Silah:
Rp Puan:
Bass Knaak Left_bar_bleue150/100Bass Knaak Empty_bar_bleue  (150/100)

Bass Knaak Empty
MesajKonu: Geri: Bass Knaak   Bass Knaak Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 2:54 pm

Renklendirme 10/10
-Betimleme 12/20
-Akıcılık 16/20
-İmla 13/20
-Kurgu 20/20
-Uzunluk. 10/10

Puanınız: 81, İyi RP'ler...
https://ortadunyarpg.hareketforum.net

Bass Knaak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-