Fantastik Bir Dünyada RPG
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yay Alımı

2 posters
YazarMesaj
Rigor Mortis
Admin
Rigor Mortis

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Lakap : hekeen

Karakter
Silah:
Rp Puan:
Yay Alımı Left_bar_bleue150/100Yay Alımı Empty_bar_bleue  (150/100)

Yay Alımı Empty
MesajKonu: Yay Alımı   Yay Alımı Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:19 pm

Kundaklı yay da olabilir.

Görünümü:
Kullanımı:
-varsa- Geçmişi:
https://ortadunyarpg.hareketforum.net
Yamasuke Eiji
Ranger | Kaçak Elf
Yamasuke Eiji

Erkek Mesaj Sayısı : 86
Lakap : Toubousha

Karakter
Silah: Ok/Dagger
Rp Puan:
Yay Alımı Left_bar_bleue98/100Yay Alımı Empty_bar_bleue  (98/100)

Yay Alımı Empty
MesajKonu: Geri: Yay Alımı   Yay Alımı Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:22 pm

-kimse yazmamiş ben yazayim bari xD -

Görünümü: Silah çok hafiftir ve taşınması kolaydır ama çok sağlam bir maddedir. Yani hafif ama sağlamdır, kılıç darbelerinden kolay kolay etkilenmez. Tabii ki bir kılıç olmadığı için keskin değildir o sadece bir yaydır.
Spoiler:
Kullanımı/Özellikleri: Oklarda az miktarda zehir bulunur. Bu zehir bir iki okta kendini hiç belli etmese de, belli bir ok sayısından sonra, zaman ilerledikçe kişinin hareketleri yavaşlar, zihninde bulanmalar olur, kendini yorgun ve hastalıklı hisseder. Çok miktarda ok ölüme bile sebep olabilir.
Geçmişi: Bu yaydan önce hep ilk yayımı kullanırdım, küçüklüğümden o paramparça olana kadar onu kullandım. Yay değiştirmek o zamanda istememiştim. Bir yay bir okçunun kimliği gibidir. Her yay size aynı hissi veremez. Ve hepsinin ağırlıkları, dolayısıyla ağırlık noktaları farklıdır. Yani yeni bir yaya geçmeye çalıştığınızda bu ağır bir yük ve birçok sorumluluk gerektirir. Sıfır baştan, hiçbir şey bilmeden çalışırcasına yaptığınız uzun antrenmanlar sonucu anca yeni yaya alışabilirsiniz. Yine de tek sebepte bu değil, ilk yayla istemeseniz de bir bağınız oluşur. Neyse ki bu yay şimdi o kadar da yeni değil ama hala sağlam. Parçalanması uzak bir ihtimal gibi gözüken bu yayı neredeyse ilk yayımdan daha uzun süre kullanıyorum.

Yay Alımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asa Alımı
» Balta Alımı
» Balyoz Alımı
» Dagger alımı
» Kılıç/Kalkan Alımı