Fantastik Bir Dünyada RPG
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yamasuke Eiji

3 posters
YazarMesaj
Yamasuke Eiji
Ranger | Kaçak Elf
Yamasuke Eiji

Erkek Mesaj Sayısı : 86
Lakap : Toubousha

Karakter
Silah: Ok/Dagger
Rp Puan:
Yamasuke Eiji Left_bar_bleue98/100Yamasuke Eiji Empty_bar_bleue  (98/100)

Yamasuke Eiji Empty
MesajKonu: Yamasuke Eiji   Yamasuke Eiji Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 6:57 pm

Kaotik Tarafsız (Chaotic Neutral)

Savaşmayı bıraktım. Kaçtım mı? Evet, kaçtım. Çünkü artık benim için uğruna savaşılacak bir şey kalmadı. Her şey çoktan yıkıldı ve bitti...

IRK: İnsan / Cüce/ELF/Yarı-Elf / Orc / Yarımelf / Buçuklu / Gnom

+Yamasuke Eiji+
-Elaevyan Zidar-

+Kaçak+
+1,75m-70kg+
+217+
+Scout/Okçu+

Kişisel Özelliklerim: Uzun süre önce kişiliğini kaybetmiş bir kişi için bu soruyu sormak pek doğru olmaz bence. Savaşlar ve kazanmak uğruna akıtılan kanlar… İşte bunlara inanmıyorum. Bu yüzden kaçtım ve bağımsız tarafa geçtim de zaten. Yalnız söz dinlemez ve dik başlının tekiyim, eh pek arkadaş canlısı da değilimdir. Bir savaşta ise stratejiye önem veren biriyim. Düşmanının hareketlerini önceden gören taraf kazanır. Bu yüzden aklı ve beceriyi bir arada kullanmak benim için büyük bir önem taşır. Dik başlının teki olduğum kadar inatçıyımdır da, bu yüzden pek emir almasını sevmem. Ama bu emir vermeyi sevdiğimi göstermez. Yalnız savaşmayı sevmemin nedeni bu olmalı. Yamasuke Eiji 140084

Yamasuke Eiji Saiyuki-kougaji
Fiziksel Özelliklerim: Ben bir elfim değil mi? Uzun kulaklarımın olması gayet normal. Yinede bazı insanlar hala bu duruma şaşırıyor. Bazen saldırıya bile uğruyorum. Çoğunlukla saklamam gerekiyor insan ırkına göre uzun bizim ırkımıza ait bu özel kulakları. Ciddiyetini kaybetmeyen yüzüm ile birilerine söz geçirmek çok kolay. Bayağı müddettir gülmeyi unutan suretim artik bu ciddi ifadeyi sürekli taşıyor. Bunun dışında bakışlarımın korkutucu olduğunu söyleyenlerde var. Ama eskisi gibi gülmeni, o çok değer verdiğim varlığı, pis bir hainin ellerinde kaybettikten sonra nasıl beklersiniz? Vücudum iri sayılmasına rağmen pek kılıç sallamayı beceremem. Yakin dövüşte, yani yumruk yumruğa dövüşlerde fena değilim ama iyi olduğum konu şahinler gibi kesin görüşlü gözlerim ile hedef seçmek ve vurmaktır. Vücudumu iri yapan nedenlerden biride bir elfe göre fazla uzun boyumdur. Bunun sebebi de annemin saf değil yarı kan olması. Yani, tamam belki ben saf bir elf sayılmayabilirim. Ama yarı kanlara göre daha çok elfim değil mi?

Yamasuke Eiji Kougajisaiyuki

Sevdikleri:
*Yemek yemek.
*Kitap okumak.
*Ağaçlara Tırmanmak (?)
*Yağmur

Sevmedikleri:
*Uğruna savaştığı şeyi kaybetmek (?)
*Savaşlar
*Yıkım
*Acı -Can acısı + Acı yemekler-

Silahları:
Yamasuke Eiji Lolsg
Spoiler:
Undei
Kullanımı/Özellikleri:Oklarda az miktarda zehir bulunur. Bu zehir bir iki okta kendini hiç belli etmese de, belli bir ok sayısından sonra, zaman ilerledikçe kişinin hareketleri yavaşlar, zihninde bulanmalar olur, kendini yorgun ve hastalıklı hisseder. Çok miktarda ok ölüme bile sebep olabilir.
Görünümü:Silah çok hafiftir ve taşınması kolaydır ama çok sağlam bir maddedir. Yani hafif ama sağlamdır, kılıç darbelerinden kolay kolay etkilenmez. Tabii ki bir kılıç olmadığı için keskin değildir o sadece bir yaydır.
Spoiler:
Geçmişi:
Bu yaydan önce hep ilk yayımı kullanırdım, küçüklüğümden o paramparça olana kadar onu kullandım. Yay değiştirmek o zamanda istememiştim. Bir yay bir okçunun kimliği gibidir. Her yay size aynı hissi veremez. Ve hepsinin ağırlıkları, dolayısıyla ağırlık noktaları farklıdır. Yani yeni bir yaya geçmeye çalıştığınızda bu ağır bir yük ve birçok sorumluluk gerektirir. Sıfır baştan, hiçbir şey bilmeden çalışırcasına yaptığınız uzun antrenmanlar sonucu anca yeni yaya alışabilirsiniz. Yine de tek sebepte bu değil, ilk yayla istemeseniz de bir bağınız oluşur. Neyse ki bu yay şimdi o kadar da yeni değil ama hala sağlam. Parçalanması uzak bir ihtimal gibi gözüken bu yayı neredeyse ilk yayımdan daha uzun süre kullanıyorum.

Kesa
Kullanımı/Özellikleri:Klasik dagger olmasına rağmen üzerinde yazan sözleri sayesinde büyüleri bozma özelliği vardır. Büyü kalkanları ve büyülü bağlamaları kesebilir.
Görünümü:Üzerinde bir tür koruyucu yazıyor. Büyüleri onun sayesine kırıyor. Bu yazı demirine özel olarak işlenmiş. Renginin siyah olmasının nedeni de batırıldığı kişinin günahlarını aldığına inanılıyor.
Spoiler:
Geçmişi: Eskiden omuz omuza savaştığım bir dostum vermişti. Onun dışında ne dostumun şuanda nerede olduğu ne de silahın geçmişi hakkında bilgim var.

Konban
Kullanımı/Özellikleri: Çift ucu yeterince keskindir. Bir ucu gidişi gösterirken diğer ucu gelişi anlatır. Ekstra bir özelliği olmamasına rağmen demiri bile kesecek kadar sivri ve sağlam yapılıdır.
Görünümü:
Çift uçlu bir daggerdir. Tutma yeri ortasındadır.

Spoiler:

Hayvanlarım

+Mizore+
+Bengal +
+Dişi+
Davranışları/Huyları: İyi huyludur. Çok sakindir. Zırt pırt ortaya çıkıp rahatsız etmez. Genelde başım dertte iken yardıma gelir. Gayet güçlüdür. Orklari bile üzerlerine atlayıp devirir. Bana karşı sevecen, söz dinler durduğuna bakmayın ne kıskançtır o. Yanıma kimseyi yanaştırmaz.
Görünüşü: Güzel ve asil görünüşü olmasına rağmen kaplandaki çizgileri olmaması yüzünden türü arasında dışlanmış.
Geçmiş: Mizore ile ortak geçmişimiz çok uzun zamana dayanmıyor. Sonuçta onunda belirli bir ömrü var. Ama türünün şayili örneklerinden olduğu için 100 yıla kadar yaşaya biliyor. Onu ilk gördüğümde daha ufacık bir yavruydu. Normalde yumuşak beyaz kürkünün üzerinde olması gerek uzun siyah çizgiler olamadığı için diğer kaplanlar onu dışlamıştı ve yaralamışlardı. Yarasını iyileşmesine yardım ettim. Bunu bir tür bağlanma sayan Mizore daha sonra ne zaman başım derde girse bana yardıma koştu. Normalde ad vermeyi çok sevmemiş olsam da ‘birilerinin’ ısrarı üzerine ona Mizore yani ‘sulu sepken’ ya da diğer bir değişle ‘sulu kar’ ismini taktım. Bunun nedeni de ırki olan kedilere göre suyu fazlasıyla sevmesidir.
Yamasuke Eiji Beyaz-kaplan

Yamasuke Eijinin Geçmişi ve Karakteri Hakkında Bilgiler:

-- Ilişkiler --

~ARKADAŞLAR~

[Ayrılmaz İkili]
[Suç Ortakları]
[Yakın]
[Değer Verdiklerim]
[Kanımın Isınık Oldukları]
+EseL Thamior Galanodel+
Uzun süre yalnızlıktan sonunda birine yakınlaşmak bile gerçekten zor. Kimin aklına gelirdi ormanda bir çatışmadan çekip aldığım bu ‘yaralı elf’ in benim kaderimi farklı bir ‘yola’ çekeceği?
[Sıradan]
[Göz Aşinalığı Olanlar]
[Tanıdık]

~ DÜŞMANLAR ~

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakipler]
[Hoşlanmadığım]
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Baş Belası]

~ AŞK ~

[Şimdiki]
[Platonik]
[Eskiler]
+Alasséa+
Seni sevmekmiş yaşamak,
Seni sevmekmiş hayatın anlamı.
Hayat, yaşam, bir tüymüş meğer,
Rüzgarın en ufağında uçup giden.

[Karşılıklı]
[Arzuladığım]

~ NÖTR ~

[Bir kez gördüklerim]
[Birden fazla karşılaştıklarım]
[Tamamen Nötr]
[Eskiden Gördüştüklerim]
[Zorunlu Taşıdıklarım]
[Başımı belaya sokanlar]

En son Yamasuke Eiji tarafından Ptsi Kas. 15, 2010 7:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 34 kere değiştirildi
Rigor Mortis
Admin
Rigor Mortis

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Lakap : hekeen

Karakter
Silah:
Rp Puan:
Yamasuke Eiji Left_bar_bleue150/100Yamasuke Eiji Empty_bar_bleue  (150/100)

Yamasuke Eiji Empty
MesajKonu: Geri: Yamasuke Eiji   Yamasuke Eiji Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:43 pm

Bıktım Elf'lerden arkadaş...

Onay.
https://ortadunyarpg.hareketforum.net
Yamasuke Eiji
Ranger | Kaçak Elf
Yamasuke Eiji

Karakter
Rp Puan:

Yamasuke Eiji Empty
MesajKonu: Geri: Yamasuke Eiji   Yamasuke Eiji Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 4:38 am

yeah >.<
lejanti güncelledim

Eklenmek isteyen İsim + Kurgu
Aya Estella O'fieme
Assassin
Aya Estella O'fieme

Kadın Mesaj Sayısı : 18
Lakap : Ai-chi, aichou...O.o

Karakter
Silah:
Rp Puan:
Yamasuke Eiji Left_bar_bleue93/100Yamasuke Eiji Empty_bar_bleue  (93/100)

Yamasuke Eiji Empty
MesajKonu: Geri: Yamasuke Eiji   Yamasuke Eiji Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 7:07 pm

Aya Estella O'fieme

Kurgumuz tam olarak belli değil biliyorsun =_=" Ama savaşta karşılaşacağız ve büyük ihtimalle sana tuzak kuracağım^o^ Gerisini biliyorsun zaten-sanırım- >.>
http://aichounosekai.blogspot.com/
Yamasuke Eiji
Ranger | Kaçak Elf
Yamasuke Eiji

Karakter
Rp Puan:

Yamasuke Eiji Empty
MesajKonu: Geri: Yamasuke Eiji   Yamasuke Eiji Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:29 am

zsdasd kurguyu napsak acaba. Sevmediklerime mi yazsam ben seni >.<

Yamasuke Eiji
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yamasuke Eiji